płetwySzukaj okazji?
Kupuj płetwy po najlepszych cenach !
no flash
download flash player

Najtańszy automat oddechowy Apeks

Myślę, że ten krótki post wielu osobom pomoże szybko odpowiedzieć na to pytanie, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu. Wszystkie ceny pobierane są ze strony największego sklepu nurkowego oferującego SPRZĘT NURKOWY

Najtańszy octopus Apeksa

Najtańszy Oktopus Apeks - XTX 40Najtańszy na rynku jest Oktopus Apeks XTX 40, którego możesz zdobyć w promocyjnej cenie już nawet za 479 zł!

Żółty model octopusa XTX 40 widoczny jest na obrazku po lewej.

Najtańszy I stopień Apeks

I stopień apeks ds4 - najtańszy I stopień APEKSNaturalnie najtańszymi produktami firmy Apeks będą modele automatów o najniższym numerze serii. W „konkursie na najtańszy I stopień” wygrał I stopień Apeks DS4, za którego musimy wydać zaledwie 585 zł

Najtańszy II stopień Apeks

Najtańszy 2 stopień Apeks - XTX 50W rankingu „najtańszego” ponownie znalazł się model oznaczony numerem 50 a dokładniej chodzi o 2 stopień Apeks XTX 50, którego można już „upolować” za 664 zł!

Najtańszy zestaw Apeks –  Automat + oktopus

najtańszy zestaw apeks z oktopusemMimo, że wyżej wymienione części należą do najtańszych w swojej kategorii to wbrew pozorom w najtańszym zestawie Apeksa z oktopusem nie wszystkie znajdą one tam swoje miejsce. Najmniej wydamy na zestaw Apeks ATX 40 / DS4 + Oktopus ATX 40 za którego zapłacimy 1183zł.

Jak widać w zestawie znalazł się 2 stopień APEKS ATX 40 a nie II stopień Apeks XTX 50. Mimo, wszystko nie powinniśmy się przejmować tą „zamianą”, ponieważ nie ma praktycznie różnicy między tymi automatami.

This entry was posted in Jaki automat wybrać. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.