latarki do nurkowaniaSzukaj okazji?
Kupuj latarki do nurkowania po najlepszych cenach !
no flash
download flash player

O firmie Apeks

Logo firmy Apeks - producenta sprzętu nurkowego

Firma Apeks założona przez Ken’a Ainscough’a oferuje rozwiązania w specjalizacji nurkowej od wielu lat. Mianowicie firma działa już od przeszło 35 lat z celem przekazania zawodowego sprzętu do nurkowania na świecie. Firma Apeks rozpoczęła multum innowacyjnych rozwiązań, które stały się wzorcem dla innych firm z branży.

Dzięki ciągłemu rozwojowi Apeks stał się jednym z największych dostawców ekwipunku nurkowego w Europie. Apeks jest Angielską marką, której export artykułów wynosi aż 85 procent!

automaty oddechowe firmy APEKS

Akcesoria oferowane przez Apeksa przechodzi surowe Europejskie testy jakości ISO, dzięki czemu każdy nurek może być spokojny o jakość wykorzystywanego przez niego sprzętu.
Mało tego, Apeks poszedł krok dalej! Apeks jest firmą przychylną środowisku – posiada zaświadczenia o niewielkim spożytkowaniu energii oraz minimalizacji odpadów.

Apeks jest firmą, która zapewnia sprzęt dla brytyjskiej marynarki wojennej czy służb medycznych. Firma jest liderem w produkcji automatów oddechowych. Automaty oddechowe Apeks to elegancja sama w sobie! Najbardziej cenionymi i zasłużonymi modelami są automaty oddechowe Apeks XTX 200, Apeks ATX 40, Apeks XTX 100.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.